STRONA GŁÓWNA
 
Kolejna zmiana w objazdach dla linii "B" i "C"

Informujemy pasażerów, że od 22 października 2020 r. do odwołania, w związku z remontem skrzyżowania ul. Sikorskiego - Zwierzyniecka - Wyszyńskiego, ulegają zmianie trasy linii we wszystkie dni tygodnia:

• linia "B" od ul. Dąbrowskiej przez ul. Kazimierza Wielkiego - Sikorskiego i koło muru do ul. Wyszyńskiego (przystanek na ul. Zwierzynieckiej będzie wyłączony z ruchu dla linii "B", będzie można wsiadać na przystanku dla wysiadających przy końcu ul. Dąbrowskiej);

• linia "C" z ul. Sikorskiego w ul. Kazimierza Wielkiego i powrót z ronda Kwiatkowskiego do ul. Sikorskiego i koło muru do ul. Wyszyńskiego.


Dla pozostałych linii dotychczasowe trasy objazdów pozostają bez zmian - informacje zamieszczone poniżej.

Więcej informacji pod nr tel. 15 814 18 18

22.10.2020r.

Wyłączenie z ruchu przystanku Sikorskiego 04 dla linii "4" i "14"

Informujemy pasażerów, że od 22 października 2020 r. do odwołania, w związku z remontem skrzyżowania ul. Sikorskiego - Zwierzyniecka - Wyszyńskiego, przystanek Sikorskiego Zamek 04 (na przeciwko muru i dawnej stacji Shell) zostaje wyłączony z ruchu. Najbliższym przystankiem zastępczym jest przystanek Sikorskiego 02 (w pobliżu banku PKO).

Więcej informacji pod nr tel. 15 814 18 18

22.10.2020r.

Objazdy linii "2", "3" i "9"

Informujemy pasażerów, że w związku z modernizacją odcinka ulicy Mickiewicza od ronda z ulicą Szpitalną do skrętu w ulicę Kochanowskiego, od dnia 26 października 2020 r. do odwołania kursy linii "2", "9" oraz powrotne kursy linii "3" będą kursowały przez ulice Moniuszki i 1 Maja.

Więcej informacji pod nr tel. 15 814 18 18

16.10.2020r.

Objazdy dla linii: "B", "C", "2", "4", "9BIS" i "10"

Informujemy pasażerów, że od 21 września 2020 r. od godz. 9:00 do odwołania, w związku z remontem skrzyżowania ul. Sikorskiego - Zwierzyniecka - Wyszyńskiego, ulegają zmianie trasy linii we wszystkie dni tygodnia:

• linia "B" od ul. Dąbrowskiej będzie zawracała na rondzie Kwiatkowskiego i ponownie wracała na ul. Dąbrowskiej (przystanek na ul. Zwierzynieckiej będzie wyłączony z ruchu dla linii "B", będzie można wsiadać na przystanku dla wysiadających przy końcu ul. Dąbrowskiej) z ul. Dąbrowskiej ciąg dalszy trasy przez Sienkiewicza - Grota Roweckiego;

• linia "C" od ul. Zwierzynieckiej przez ul. Orzeszkowej do ul. Sikorskiego i koło muru do ul. Wyszyńskiego;


• linia "2" od ul. Kwiatkowskiego przez ul. Sikorskiego i koło muru do ul. Wyszyńskiego. Kursy od ul. Słomki z ul. Sikorskiego w ul. Kazimierza Wielkiego i powrót z ronda Kwiatkowskiego do ul. Sikorskiego i koło muru do ul. Wyszyńskiego;

• linia "4" w kierunku do Wielowsi pominięcie przystanku Sikorskiego Zamek 04. Przy powrocie z ul. Sikorskiego koło muru do Wyszyńskiego, następnie ulicą Sienkiewicza do ul. Sikorskiego;

• linia "9BIS" rozpoczęcie kursu z przystanku Kwiatkowskiego 04, przez Kazimierza Wielkiego 02, koło muru do ul. Wyszyńskiego, następnie ul. Sienkiewicza;

• linia "10" przy powrocie z Dzikowa z ul. Sikorskiego koło muru do ul. Wyszyńskiego.

Więcej informacji pod nr tel. 15 814 18 18

18.09.2020r.

Wznowienie sprzedaży biletów u kierowcy

Informujemy pasażerów, że od 10.06.2020r. zostaje wznowiona sprzedaż biletów u kierowcy TYLKO ZA ODLICZONĄ GOTÓWKĘ. W przypadku próby uiszczenia zapłaty większym nominałem, kierowca sprzeda wielokrotność biletów do kwoty nominału.
Jednocześnie przypominamy o wydzielonej strefie kierowcy w autobusach, o korzystaniu wyłącznie z drugich lub trzecich drzwi pojazdu oraz o obowiązku noszenia środków ochrony osobistej w autobusach.
Zachęcamy do dokonywania w miarę możliwości zakupu biletów w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Lista punktów sprzedaży biletów


09.06.2020r.

Dynamiczna informacja pasażerska

Informujemy pasażerów o wprowadzeniu dynamicznej informacji pasażerskiej, dzięki której można sprawdzić prognozowany czas przyjazdu autobusu na dany przystanek z uwzględnieniem aktualnej lokalizacji pojazdu. System dostępny na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Więcej informacji na stronie: KiedyPrzyjedzie.pl
18.05.2019r.